Najczęstsze pytania o balony z helem - FAQ

Przygotowaliśmy listę najczęściej pojawiających się pytań w otrzymywanej od Was korespondencji - bardzo możliwe, że poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, które chciałbyś/chciałabyś nam zadać! Udzieliliśmy możliwie wyczerpujących odpowiedzi, tak aby niniejsza sekcja FAQ rzeczywiście rozwiała Twoje wątpliwości.

Ile czasu unoszą się balony z helem?

Sporo czynników wpływa na to, ile czasu balony z helem unoszą się w powietrzu. Znaczenie ma rodzaj balona (materiał z jakiego jest wykonany), jego rozmiar, jakość, a także czynniki zewnętrzne takie jak temperatura, wiatr, nasłonecznienie. Standardowo balon lateksowy o rozmiarze 12 cali utrzymuje się w powietrzu od 6 do 12 godzin. My przedłużamy żywotność balonów gumowych od 2 do 6 dni, stosując w trakcie pompowania żel uszczelniający Hi-Float.
Balony foliowe (kształty, litery, cyfry) unoszą się zdecyowanie dłużej, nawet do miesiąca.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie na balony z helem lub dekoracje balonowe możesz złożyć na trzy sposoby:
- telefonicznie 608 255 355
- mailowo hello@helovebalony.pl
- poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na samym dole tej strony.

Jaki jest czas realizacji zamówienia? Czy mogę odebrać balony tego samego dnia?

Większość balonów posiadamy dostępnych "od ręki" i jesteśmy w stanie je przygotować nawet w 15 minut! Pamiętaj jednak, że nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, dlatego zanim do nas przyjedziesz, zadzwoń lub napisz. Możliwe, że akurat będziemy gdzieś w terenie zajęci przy tworzeniu balonowej dekoracji albo w trakcie dostawy. Odbiór osobisty lub dostawę umawiamy indywidualnie.

Czy jest możliwa dostawa balonów i ile to kosztuje?

Tak! Balony dostarczamy na terenie Warszawy, przy minimalnej kwocie zamówienia 100zł.
Dostawa jest płatna 30zł, do 25km.

Ile kosztują balony z helem? Ile kosztuje girlanda z balonów i inne dekoracje balonowe?

Zapraszamy do kontaktu. Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, przede wszystkim biorąc pod uwagę ilość balonów. Nie doliczamy ani złotówki w przypadku realizacji ekspresowych, bo zdajemy sobie sprawę, że czasem trzeba działać szybko :)
- do wyceny balonów z helem potrzebujemy informacji o tematyce uroczystości, ilości balonów, rodzaju balonów
- dla wyceny bramy z balonów, girlandy balonowej i innych dekoracji najważniejsze są wymiary, przydaje się również zdjęcie miejsca, w którym dekoracja balonowa ma się znaleść.

Jakie jest minimalne zamówienie na balony z helem?

Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki!

kontakt

Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego. 99% balonów posiadamy dostępnych "od ręki". Każde zamówienie przygotowujemy tuż przed doręczeniem do Klienta lub odbiorem osobistym. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub SMS.

Odbiór zamówień

ul. Głębocka 56b, Warszawa
(po wcześniejszym umówieniu odbioru)

Telefon

608 255 355