balony z helem - oferta

Poniżej znajdziesz cennik balonów z helem w Warszawie. Na pewno widziałaś/eś już serię zdjęć naszych balonowych realizacji, które systematycznie zamieszczamy na stronie głównej i na naszych kontach społecznościowych na FACEBOOKu i INSTAGRAMie. Jeśli nie, koniecznie musisz to zrobić!

Chcielibyśmy, aby wszystkie nasze zdjęcia real foto były dla Ciebie inspiracją do stworzenia swojej własnej, oryginalej kompozycji. Zdajemy sobie sprawę, że potrzebna jest do tego balonowa podstawa. Poniżej znajdziesz ofertę balonów, z których korzystamy i których możemy użyć podczas tworzenia dekoracji skrojonej na miarę Twoich potrzeb. Oferujemy balony z helem w Warszawie w super cenach.

Pamiętaj, BALONOWY ŚWIAT jest olbrzymi a jego asortyment zmienia się codziennie, dlatego przypominamy, że przedstawione poniżej balony to tylko bardzo mała część naszych możliwości. Czekamy na Twoją wiadomość!

NOWOŚĆ! ZAMÓW ONLINE BALONY Z DOSTAWĄ W WARSZAWIE

Balony z helem lateksowe i gumowe Warszawa

Balony z helem lateksowe gładkie

Balony okrągłe (standardowe, 12 cali, 30cm) lub w kształcie serc (10 cali, 25cm). Posiadamy pełną paletę kolorystyczną. Kolor balonów możesz wybrać ze wzornika, który wysyłamy na zapytanie mailowo lub mms. Balony lateksowe są wykonane w 100% z biodegradowalnego lateksu. Standardowy rozmiar: 12″ cali / 30cm.
Koszt: 6zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + żel uszczelniający Hi-Float + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony lateksowe ze wzorkami z helem Warszawa

Balony z helem lateksowe ze wzorkami

Balony z wykonanymi już nadrukami idealnie sprawdzą się podczas tworzenia balonowej kompozycji na konkretną okazję. Posiadamy wzory z kropkami, gwiazdkami, sercami, postaciami z bajek, napisami, na urodziny, baby shower, wieczór panieński, wieczór kawalerski, jubileusze i inne okazje. Standardowy rozmiar: 12″ cali / 30cm.
Koszt: 6zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + żel uszczelniający Hi-Float + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony cyfry z helem Warszawa

Balony foliowe cyfry

Balonowe giganty. Jedna foliowa cyfra liczy sobie aż 95cm wysokości! Napełniamy ją helem, dzięki czemu unosi się w powietrzu nawet do dwóch tygodni. W połączeniu z balonami lateksowymi i innymi kształtami można stworzyć niepowtarzalny balonowy bukiet. W ofercie mamy również małe cyfry o wysokości 35cm, przeznaczone do napełniania powietrzem.
Koszt: 45zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony litery z helem Warszawa

Balony foliowe litery

Kolejne giganty. Jedna foliowa litera liczy sobie aż 95cm wysokości! Napełniamy ją helem, dzięki czemu unosi się w powietrzu nawet do dwóch tygodni. Można z nich ułożyć dowolny napis. W ofercie mamy również małe litery o wysokości 35cm, przeznaczone do napełniania powietrzem. Z małych liter można stworzyć girlandę.
Koszt: 50zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony foliowe serca i gwiazdki z helem Warszawa

Balony foliowe kształty

Gwiazdki, serca i okrągłe. Duży wybórr kolorów. Można je łączyć w bukiety z balonami lateksowymi tworząc fajną kompozycję balonową. Często wykorzystujemy te balony do bukietów na baby shower, na śluby i wesela - pasują zawsze i wszędzie!
Koszt: 20zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony foliowe z postaciami z bajek Warszawa

Balony foliowe postacie z bajek

Balony z bohaterami i postaciami z bajek ucieszą każde dziecko. Duży wybór.
Koszt: od 25zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balonowe bukiety, balony foliowe i lateksowe, kompozycje balonowe

Bukiety balonowe

Gotowe propozycje balonowych bukietów na różne okazje. Balony dla dzieci, bukiety balonowe dla kobiety, balony dla mężczyzny.
Koszt: od 100zł brutto za komplet (balony napełnione helem na wstążkach).

Balony z logo, balony z nadrukiem dla firm, balony eventowe Warszawa

Balony z logo, balony reklamowe z nadrukiem

Balony w dowolnym kolorze z nadrukiem jedno lub wielokolorowym, pastelowe lub metalizowane. Balony z nadrukiem sprawdzą się jako dekoracja stoiska na eventach, podczas targów, jako gadżet reklamowy, podczas otwarcia sklepu lub salonu, a także w trakcie imprez firmowych.
Koszt: 270zł brutto za 200 sztuk balonów 12 cali (30cm) z nadrukiem jednokolorowym (jest to minimalna liczba zamawianych balonów, w cenie same balony). Konkretną wycenę przygotowujemy na podstawie ustalonych szczegółów. Zapraszamy do kontaktu.

Balony personalizowane, balony z nadrukiem Warszawa

Balony foliowe personalizowane

Znakujemy balony foliowe od jednej sztuki. Dowolne logo lub napis.
Koszt: od 35zł brutto za sztukę (personalizowany balon napełniony helem + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony hel dioda LED Warszawa

Balony z diodą LED

W naszej ofercie mamy również diody LED, które możemy włożyć do balonów lateksowych. Balony napełnione helem i z diodą LED w środku wyglądają zjawiskowo!
Koszt: dopłata +2zł brutto do dowolnie wybranego balona

Brakuje Ci pomysłu?

ZOBACZ NASZE BALONOWE REALIZACJE

kontakt

Zapraszamy do naszego showroomu w celu pokazania balonów i omówienia szczegółów dekoracji!
Ze względu na dużo realizacji wyjazdowych prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjazdem.

99% balonów posiadamy dostępnych od ręki. Każde zamówienie przygotowujemy tuż przed dostawą lub odbiorem osobistym.
Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub SMS.

Zadzwoń:

+ 48 608 255 355

Wyślij zapytanie:

kontakt@helovebalony.pl

Odbiór zamówień:

ul. Skarbka z Gór 15u/12, Warszawa
Pasaż DERBY, I piętro
(po wcześniejszym umówieniu odbioru)