Balony z helem - oferta

Na pewno widziałaś/eś już serię zdjęć naszych balonowych realizacji, które systematycznie zamieszczamy na stronie głównej i na naszych kontach społecznościowych FACEBOOK i INSTAGRAM. Jeśli nie, koniecznie musisz to zrobić!

Chcielibyśmy, aby wszystkie zdjęcia (real foto) były dla Ciebie inspiracją do stworzenia swojej własnej, oryginalej kompozycji. Zdajemy sobie sprawę, że potrzebna jest do tego "balonowa podstawa". Poniżej znajdziesz ofertę balonów, z których korzystamy i których możemy użyć podczas tworzenia dekoracji skrojonej na miarę Twoich potrzeb. Oferujemy balony z helem w Warszawie w super cenach.

Pamiętaj, BALONOWY ŚWIAT jest olbrzymi i jego asortyment zmienia się codziennie, dlatego przypominamy, że przedstawione poniżej balony to tylko bardzo mała część naszych możliwości. Czekamy na Twoją wiadomość!

Balony lateksowe gładkie

Balony okrągłe lub w kształcie serc. Posiadamy pełną paletę kolorystyczną. Kolor balonów możesz wybrać ze wzornika, który wysyłamy na zapytanie mailowo lub mms. Balony lateksowe są wykonane w 100% z biodegradowalnego lateksu. Standardowy rozmiar: 12″ cali / 30cm.
Koszt: 5zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + żel uszczelniający Hi-Float + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony lateksowe ze wzorkami

Balony z wykonanymi już nadrukami idealnie sprawdzą się podczas tworzenia balonowej kompozycji na konkretną okazję. Posiadamy wzory z kropkami, gwiazdkami, sercami, postaciami z bajek, napisami, na urodziny, baby shower, wieczór panieński, wieczór kawalerski, jubileusze i inne okazje. Standardowy rozmiar: 12″ cali / 30cm.
Koszt: 5zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + żel uszczelniający Hi-Float + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony foliowe cyfry

Balonowe giganty. Jedna foliowa cyfra liczy sobie aż 95cm wysokości! Napełniamy ją helem, dzięki czemu unosi się w powietrzu nawet do dwóch tygodni. W połączeniu z balonami lateksowymi i innymi kształtami można stworzyć niepowtarzalny balonowy bukiet. W ofercie mamy również małe cyfry o wysokości 35cm, przeznaczone do napełniania powietrzem.
Koszt: 40zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony foliowe litery

Kolejne giganty. Jedna foliowa litera liczy sobie aż 95cm wysokości! Napełniamy ją helem, dzięki czemu unosi się w powietrzu nawet do dwóch tygodni. Można z nich ułożyć dowolny napis. W ofercie mamy również małe litery o wysokości 35cm, przeznaczone do napełniania powietrzem. Z małych liter można stworzyć girlandę.
Koszt: 45zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony foliowe kształty proste

Gwiazdki, serca i okrągłe. Duży wybórr kolorów. Można je łączyć w bukiety z balonami lateksowymi tworząc fajną kompozycję balonową. Często wykorzystujemy te balony do bukietów na baby shower, na śluby i wesela - pasują zawsze i wszędzie!
Koszt: 15zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony foliowe kształty tematyczne

Balony z bohaterami i postaciami z bajek, ucieszą każde dziecko. Duży wybór.
Koszt: od 25zł brutto za sztukę (balon napełniony helem + wstążka). Większe ilości wyceniamy indywidualnie.

Balony z logo, balony reklamowe z nadrukiem

Balony w dowolnym kolorze z nadrukiem jedno lub wielokolorowym, pastelowe lub metalizowane. Balony z nadrukiem sprawdzą się jako dekoracja stoiska na eventach, podczas targów, jako gadżet reklamowy, podczas otwarcia sklepu lub salonu, a także w trakcie imprez firmowych.
Koszt: 270zł brutto za 200 sztuk balonów 12 cali z nadrukiem jednokolorowym (jest to minimalna liczba zamawianych balonów, w cenie same balony). Konkretną wycenę przygotowujemy na podstawie ustalonych szczegółów. Zapraszamy do kontaktu. Duże rabaty przy większych ilościach.

kontakt

Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego. 99% balonów posiadamy dostępnych "od ręki". Każde zamówienie przygotowujemy tuż przed doręczeniem do Klienta lub odbiorem osobistym. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub SMS.

Odbiór zamówień

ul. Głębocka 56b, Warszawa
(po wcześniejszym umówieniu odbioru)

Telefon

608 255 355