Balonowe dekoracje wydarzeń firmowych, balony eventowe

Specjalizujemy się w dekorowaniu firmowych wydarzeń. Już na początkowym etapie planowania służymy pomocą, konsultujemy się i doradzamy. Balony eventowe spełniają swoją rolę tylko wtedy, kiedy całość dekoracji jest profesjonalnie przygotowana, a następnie wykonana. Tak właśnie działamy. Napisz do nas i podaj szczegóły realizacji, a my przygotujemy wycenę! INDYWIDUALNA WYCENA BALONÓW

Dekoracje balonowe to nie tylko balony z helem lub balony napełnione powietrzem. Olbrzymich wrażeń estetycznych dostarczają również konstrukcje z balonów, które wykonujemy zawsze inaczej. To znaczy, że każdy projekt jest oryginalny, inny niż poprzedni.

Co możemy dla Ciebie przygotować? 

BRAMY BALONOWE, SŁUPY Z BALONÓW, GIRLANDY ORGANICZNE

Tworzymy balonowe konstrukcje pod wymiar. Nasza propozycja to bramy z balonów, a także słupy balonowe. W ostatnim czasie na topie są organiczne dekoracje balonowe, czyli stworzone z balonów różnej wielkości.  

BUKIETY FIRMOWE - super pomysł na indywidualną dekorację ważnych wydarzeń

Personalizowane bukiety z balonów napełnionych helem. Każdy bukiet możemy dowolnie modyfikować ustalając indywidualną kolorystykę, rodzaj i ilość balonów. Oczywiście nie może również zabraknąć logo na balonie, co najmocniej podkreśla indywidualny charakter każdej kompozycji. 

Interesuje Cię indywidualna oferta? Nie czekaj, wypełnij krótki formularz!
Specjalnie dla Ciebie przygotujemy propozycję balonów, uwzględniającą kolorystkę, rodzaj i ilość balonów.