Balonowe dekoracje na przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Balony na urodziny – Twoje dziecko nigdy nie zapomni takiej imprezy!

Organizując przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka, nie możesz zapomnieć o trzech najważniejszych rzeczach: torcie, zaproszeniu gości oraz odpowiednich dekoracjach. Nieodzownym elementem każdej dziecięcej imprezy są balony. Na przestrzeni lat zyskały one nowe oblicze. Balony napełniane powietrzem są trwalsze, a co najważniejsze, dzięki wspaniałym dodatkom i odpowiednio dobranym kolorom mogą współgrać z tematyką imprezy! 

Interesuje Cię indywidualna oferta? Nie czekaj, wypełnij krótki formularz!
Specjalnie dla Ciebie przygotujemy propozycję balonów, uwzględniającą kolorystkę, rodzaj i ilość balonów.

Fenomen dekoracji z balonów dla dzieci

Kilkanaście lat temu rodzice kupowali balony urodzinowe dla dziecka w sklepie papierniczym lub supermarkecie. Kolorowe kule wieszało się w różnych miejscach, a po zakończonej zabawie każdy uczestnik mógł zabrać taki balon na pamiątkę do domu… Od tamtego czasu balony na urodziny dla dzieci przeszły prawdziwą metamorfozę. Obecnie wciąż udoskonalane i wykonywane z wytrzymałych  tworzyw przetrwają nie tylko samo przyjęcie, ale będą rozweselać małego solenizanta jeszcze przez wiele dni po jego zakończeniu!

Balony z helem dzielą się na dwa rodzaje: foliowe i lateksowe. Te pierwsze unoszą się nad ziemią nawet do 7 dni, wykonane z lateksu warto zaś napełniać tuż przed przybyciem gości, ponieważ ich wytrzymałość jest krótsza  (najczęściej do 12 godzin). Balony oprócz długiej żywotności charakteryzują się jeszcze jedną, ważną cechą z punktu widzenia dziecka – przybierają najrozmaitsze kształty! Urodziny w bajkowym stylu? Balonowe cyfry osiągające gigantyczne rozmiary, a może fruwający zwierzyniec?  Teraz każda dziecięca impreza urodzinowa może zyskać niepowtarzalną oprawę!

Balony urodzinowe dla dziecka – do wyboru do koloru

Kiedyś kuliste, kolorowe przedmioty. Dziś kształtem balony przypominają duże cyfry, zwierzęta, postacie z bajek, różnego rodzaju pojazdy. Zdobione są nadrukami w kształcie gwiazdek, czy serc, niektóre wykonane z transparentnego materiału, skrywają w środku błyszczące konfetti. Tak szeroki wybór balonów urodzinowych sprawia, że każdy solenizant będzie zachwycony, a przyjęcie urodzinowe stanie się wyjątkowe.

Balony na urodziny dla dziewczynki to przede wszystkim magia pastelowych kolorów i połysku, wśród których oczywiście zawsze znajdzie się miejsce dla ulubionych księżniczek Disneya. Balonom przeznaczonym dla chłopców także blichtru nie brakuje, a bohaterowie z bajek mogą unosić się w powietrzu również na ich urodzinach!

Balony na urodziny – bo w każdym z nas jest małe dziecko!

Nie tylko urodzinowe party dla dzieci zasługuje na niezwykłą oprawę. Chyba każdy z nas przynajmniej raz w roku chce zostać głównym bohaterem wystawnego przyjęcia. Balony na urodziny z helem zapewniają świętowanie z prawdziwym rozmachem i są doskonałym upominkiem dla solenizanta w każdym wieku. Foliowe balony cyfry, balony lateksowe SHINE, personalizowane kule lewitujące nad ziemią są bardzo eleganckie – idealnie nadają się na szykowną imprezę w stylu glamour.

Jeśli planujesz dla swojego dziecka wykwintną, urodzinową uroczystość ,a Twoim głównym celem jest to, aby zapisała się w jego pamięci na zawsze, pomogą Ci w tym balony z helem. Bez wątpienia skradają one serca i przodują na liście wszystkich urodzinowych ozdób. Pamiętaj, w każdym człowieku kryje się kawałek duszy dziecka. Nie wstydź się swojej dziecięcej odsłony i zaakcentuj balonami urodzinowe party dla dorosłych!