BLOG - balony z helem i dekoracje balonowe

Ścianka z balonów - organiczna

Ścianka z balonów - organiczna

Lipiec 9, 2019 - Czas czytania: 2 minut

Organiczna ściana z balonów to kolejny rodzaj dekoracji, która potrafi zadziwić każdego. Istnieje bardzo wiele okazji, podczas których ściankę z balonów można postawić. Zaczynając od organicznej ściany z balonów za młodą parą na weselu, poprzez urodzinową ścianę balonową czy ścianę z balonów na evencie firmowym lub organiczną ścianę z balonów na potrzeby produkcji klipu reklamowego.

Organiczna girlanda z balonów

Organiczna girlanda z balonów

Lipiec 4, 2019 - Czas czytania: 3 minut

Organiczną girlandę z balonów mieliśmy ostatnio okazję przygotować jako dekorację imprezy baby shower w małej miejscowości pod Warszawą. Z balonów o różnej wielkości stworzyliśmy girlandę, która ostatnimi czasy jest w modzie. Niewielu internetowych poszukiwaczy nowych trendów pewnie wie, że dekoracja taka nazywa się właśnie girlanda organiczna. 

Dlaczego warto wybrać balony z helem?

Dlaczego warto wybrać balony z helem?

Maj 8, 2019 - Czas czytania: 3 minut

Balony z helem to prawdziwy hit wśród dekoracji. Nie jest to kwestia wyłącznie mody, ale również uniwersalizmu, który sprawia, że tego rodzaju balonami można uświetnić wiele okazji.

Kiedy sięgnąć po balony z helem i w jaki sposób stworzyć z nich ciekawą ozdobę?

Jak zrobić balony z konfetti?

Jak zrobić balony z konfetti?

Marzec 28, 2019 - Czas czytania: 6 minut

Jak samodzielnie zrobić balony z konfetti? Czy jest to możliwe w warunkach domowych? Jak najbardziej! :) 

Z naszym krótkim poradnikiem w kilka chwil uporasz się z tym pozornie trudnym zadaniem. Poprowadzimy Cię krok po kroku, bo naprawdę nie potrzeba wiele, aby Twój balon wyglądał jak z bajki. Balon możesz napełnić helem lub powietrzem. Do dzieła! 

Balony dla KROSNO - balony z logo i z helem

Balony dla KROSNO - balony z logo i z helem

Marzec 20, 2019 - Czas czytania: 3 minut

W październiku 2018 roku otrzymaliśmy nietypowe zlecenie. Nietypowe, ponieważ do napełnienia helem było aż 4000! balonów z logo firmy Krosno.

Na dodatek, balonów nie można było napełniać na miejscu, musieliśmy więc napełnić je w naszej pracowni i zorganizować transport. Na dostawę balonów mieliśmy wąski przedział czasowy, tylko 30 minut. Event miał miejsce w Centrum Praskim Koneser, gotowość stoiska zaplanowana była na godzinę 9:30. Podjęliśmy wyzwanie!

Balony z logo "a gdyby tak?"

Balony z logo "a gdyby tak?"

Marzec 19, 2019 - Czas czytania: ~1 minuta

W poniedziałek realizowaliśmy balonowe zamówienie na konferencję do hotelu Mercure w Warszawie. Naszym zadaniem było przygotowanie 100 sztuk balonów z logo "A gdyby tak?" napełnionych helem oraz ułożenie ich w bukiety balonowe. Wykorzystaliśmy białe balony z pomarańczowym nadrukiem i granatową wstążką plus granatowe balony dla zaakcentowania barw firmowych.

Balonowe urodziny w restauracji Flaming

Balonowe urodziny w restauracji Flaming

Marzec 19, 2019 - Czas czytania: 2 minut

Kilka dni temu wykonywaliśmy balonową dekorację sali w restauracji Flaming na osiemnaste urodziny. Do wykonania prostej ale efektownej dekoracji wykorzystaliśmy 200 balonów z helem w kolorach białym i srebrnym (srebrne balony w pięknej wersji shine - balony chromowane). Część balonów związaliśmy w bukiety balonowe, pozostałe balony napełnione helem unosiły się efektownie pod sufitem. 

Balonowe dekoracje - plan filmowy

Balonowe dekoracje - plan filmowy

Marzec 19, 2019 - Czas czytania: ~1 minuta

W niedzielę 17 marca przeżyliśmy prawdziwy balonowy zawrót głowy - dekorowaliśmy rakiety! balonami :) Duża przestrzeń, wiatr, gabaryty, możecie sobie wyobrazić z jakimi trudnościami musieliśmy się zmierzyć. Ekipa montażowa spisała się na medal, a z naszą pomocą konstrukcja balonowa powstawała bardzo szybko. 

Największym wyzwaniem było "nakrycie" rakiet olbrzymim materiałem do którego przyczepialiśmy balony. Zapobiegał on również pękaniu balonów - nie dotykały one bezpośrednio powierzchni rakiet.

Wspomnienia - nasze pierwsze balonowe zamówienie eventowe

Wspomnienia - nasze pierwsze balonowe zamówienie eventowe

Luty 20, 2019 - Czas czytania: ~1 minuta

Bardzo dobrze pamiętamy nasze pierwsze "większe" zamówienie balonowe. Jeszcze wtedy wydawało nam się, że napełnienie 200 sztuk balonów z helem to nie lada wyzwanie. Przed realizacją wykonaliśmy mnóstwo obliczeń żeby przypadkiem nie zabrakło nam helu do napełnienia balonów :) Wszystko poszło oczywiście sprawnie, jak na początek balonowej działalności. Na dzień dzisiejszy, dzięki zebranemu doświadczeniu, takie "większe" balonowe zlecenie wykonujemy z zamkniętymi oczami, a czas potrzebny na napełnienie balonów helem i zawiązanie wstążki jest pięć razy mniejszy! 

kontakt

Zapraszamy do naszego showroomu w celu pokazania balonów i omówienia szczegółów dekoracji!
Ze względu na dużo realizacji wyjazdowych prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjazdem.

99% balonów posiadamy dostępnych od ręki. Każde zamówienie przygotowujemy tuż przed dostawą lub odbiorem osobistym.
Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub SMS.

Zadzwoń:

+ 48 608 255 355

Wyślij zapytanie:

kontakt@helovebalony.pl

Odbiór zamówień:

ul. Skarbka z Gór 15u/12, Warszawa
Pasaż DERBY, I piętro
(po wcześniejszym umówieniu odbioru)