BLOG - balony z helem i dekoracje balonowe

Balony na wesele - dekoracje ślubne

Balony na wesele - dekoracje ślubne

Wrzesień 1, 2019 - Czas czytania: 5 minut

Bardzo często pytacie nas o balony na wesele. Planując dekorację sali weselnej, należy pamiętać o tym, że nawet najlepszy pomysł nie będzie wyglądał dobrze, jeśli dekoracja nie będzie tworzyć spójnej całości. Projektując balonową dekorację sali weselnej, bierzemy pod uwagę bardzo wiele czynników estetycznych, dzięki czemu balony na weselu wyglądają tak jak należy - czyli z klasą. 

Ściana z balonów z logo firmy

Ściana z balonów z logo firmy

Wrzesień 1, 2019 - Czas czytania: 2 minut

Mieliśmy okazję i przyjemność wykonać ścianę z balonów na targach WOW Fashion, które odbywały się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ścianka balonowa z tłem, na którym umieściliśmy logo firmowe była główną ozdobą stoiska firmy SIDRO Swimwear - polskiej marki kostiumów pływackich i kąpielowych, założonej w 2019 roku przez dwie pływaczki. Zobacz więcej zdjęć ścianki z balonów.

Ścianka z balonów - organiczna

Ścianka z balonów - organiczna

Lipiec 9, 2019 - Czas czytania: 2 minut

Organiczna ściana z balonów to kolejny rodzaj dekoracji, która potrafi zadziwić każdego. Istnieje bardzo wiele okazji, podczas których ściankę z balonów można postawić. Zaczynając od organicznej ściany z balonów za młodą parą na weselu, poprzez urodzinową ścianę balonową czy ścianę z balonów na evencie firmowym lub organiczną ścianę z balonów na potrzeby produkcji klipu reklamowego.

Organiczna girlanda z balonów

Organiczna girlanda z balonów

Lipiec 4, 2019 - Czas czytania: 3 minut

Organiczną girlandę z balonów mieliśmy ostatnio okazję przygotować jako dekorację imprezy baby shower w małej miejscowości pod Warszawą. Z balonów o różnej wielkości stworzyliśmy girlandę, która ostatnimi czasy jest w modzie. Niewielu internetowych poszukiwaczy nowych trendów pewnie wie, że dekoracja taka nazywa się właśnie girlanda organiczna. 

Dlaczego warto wybrać balony z helem?

Dlaczego warto wybrać balony z helem?

Maj 8, 2019 - Czas czytania: 3 minut

Balony z helem to prawdziwy hit wśród dekoracji. Nie jest to kwestia wyłącznie mody, ale również uniwersalizmu, który sprawia, że tego rodzaju balonami można uświetnić wiele okazji.

Kiedy sięgnąć po balony z helem i w jaki sposób stworzyć z nich ciekawą ozdobę?

Jak zrobić balony z konfetti?

Jak zrobić balony z konfetti?

Marzec 28, 2019 - Czas czytania: 6 minut

Jak samodzielnie zrobić balony z konfetti? Czy jest to możliwe w warunkach domowych? Jak najbardziej! :) 

Z naszym krótkim poradnikiem w kilka chwil uporasz się z tym pozornie trudnym zadaniem. Poprowadzimy Cię krok po kroku, bo naprawdę nie potrzeba wiele, aby Twój balon wyglądał jak z bajki. Balon możesz napełnić helem lub powietrzem. Do dzieła! 

Balony dla KROSNO - balony z logo i z helem

Balony dla KROSNO - balony z logo i z helem

Marzec 20, 2019 - Czas czytania: 3 minut

W październiku 2018 roku otrzymaliśmy nietypowe zlecenie. Nietypowe, ponieważ do napełnienia helem było aż 4000! balonów z logo firmy Krosno.

Na dodatek, balonów nie można było napełniać na miejscu, musieliśmy więc napełnić je w naszej pracowni i zorganizować transport. Na dostawę balonów mieliśmy wąski przedział czasowy, tylko 30 minut. Event miał miejsce w Centrum Praskim Koneser, gotowość stoiska zaplanowana była na godzinę 9:30. Podjęliśmy wyzwanie!

Balony z logo "a gdyby tak?"

Balony z logo "a gdyby tak?"

Marzec 19, 2019 - Czas czytania: ~1 minuta

W poniedziałek realizowaliśmy balonowe zamówienie na konferencję do hotelu Mercure w Warszawie. Naszym zadaniem było przygotowanie 100 sztuk balonów z logo "A gdyby tak?" napełnionych helem oraz ułożenie ich w bukiety balonowe. Wykorzystaliśmy białe balony z pomarańczowym nadrukiem i granatową wstążką plus granatowe balony dla zaakcentowania barw firmowych.

Balonowe urodziny w restauracji Flaming

Balonowe urodziny w restauracji Flaming

Marzec 19, 2019 - Czas czytania: 2 minut

Kilka dni temu wykonywaliśmy balonową dekorację sali w restauracji Flaming na osiemnaste urodziny. Do wykonania prostej ale efektownej dekoracji wykorzystaliśmy 200 balonów z helem w kolorach białym i srebrnym (srebrne balony w pięknej wersji shine - balony chromowane). Część balonów związaliśmy w bukiety balonowe, pozostałe balony napełnione helem unosiły się efektownie pod sufitem. 

Balonowe dekoracje - plan filmowy

Balonowe dekoracje - plan filmowy

Marzec 19, 2019 - Czas czytania: ~1 minuta

W niedzielę 17 marca przeżyliśmy prawdziwy balonowy zawrót głowy - dekorowaliśmy rakiety! balonami :) Duża przestrzeń, wiatr, gabaryty, możecie sobie wyobrazić z jakimi trudnościami musieliśmy się zmierzyć. Ekipa montażowa spisała się na medal, a z naszą pomocą konstrukcja balonowa powstawała bardzo szybko. 

Największym wyzwaniem było "nakrycie" rakiet olbrzymim materiałem do którego przyczepialiśmy balony. Zapobiegał on również pękaniu balonów - nie dotykały one bezpośrednio powierzchni rakiet.

Wspomnienia - nasze pierwsze balonowe zamówienie eventowe

Wspomnienia - nasze pierwsze balonowe zamówienie eventowe

Luty 20, 2019 - Czas czytania: ~1 minuta

Bardzo dobrze pamiętamy nasze pierwsze "większe" zamówienie balonowe. Jeszcze wtedy wydawało nam się, że napełnienie 200 sztuk balonów z helem to nie lada wyzwanie. Przed realizacją wykonaliśmy mnóstwo obliczeń żeby przypadkiem nie zabrakło nam helu do napełnienia balonów :) Wszystko poszło oczywiście sprawnie, jak na początek balonowej działalności. Na dzień dzisiejszy, dzięki zebranemu doświadczeniu, takie "większe" balonowe zlecenie wykonujemy z zamkniętymi oczami, a czas potrzebny na napełnienie balonów helem i zawiązanie wstążki jest pięć razy mniejszy! 

kontakt

Zapraszamy do naszego showroomu w celu obejrzenia balonów i omówienia szczegółów dekoracji!
Ze względu na dużo realizacji wyjazdowych prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjazdem.

99% balonów posiadamy dostępnych od ręki. Każde zamówienie przygotowujemy tuż przed dostawą lub odbiorem osobistym.
Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub SMS.

Zadzwoń:

+ 48 608 255 355

Wyślij zapytanie:

kontakt@helovebalony.pl

Odbiór zamówień:

ul. Skarbka z Gór 15u/12, Warszawa
Pasaż DERBY, I piętro
(po wcześniejszym umówieniu odbioru)