Dawniej imprezy rodzinne organizowane były zwykle w domach. Nieodłączną dekoracją pokoju, w którym gromadzili się goście, były gumowe, kolorowe balony. Lata minęły, a napompowane powietrzem kule nie straciły na swej atrakcyjności. Wręcz przeciwnie, rozpoczęła się prawdziwa balonowa ekspansja. Wykonane z wysokiej jakości materiałów balony ozdabiają hale koncertowe, sale bankietowe, wręczane są jako prezent w postaci bukietu. Dużą popularnością cieszą się balony personalizowane z nadrukiem. Jak wyglądają i na jakie okazje są wybierane najchętniej?

Czym różni się personalizowany balon z nadrukiem od innych balonów?

Balony kiedyś raczej gładkie i jednokolorowe, dziś przyciągają Klientów bogactwem barw i wzorów oraz wymyślnymi kształtami. Oprócz tego, że w sklepie dostaniecie dziś balony w grochy, gwiazdki, czy chmurki, możecie również złożyć zamówienie na balony z możliwością stworzenia indywidualnego nadruku na balonie. Wybrany przez was motyw lub napis wycinany jest ploterem na folii, a następnie nanoszony na zewnętrzną powłokę balonu.

Teraz wyobraźcie sobie taką sytuację: zbliżają się urodziny bliskiej wam osoby. Zamiast klasycznych kwiatów, wolicie postawić na coś bardziej wyszukanego i wręczyć jej balonowy bukiet. Kompozycja lateksowych i foliowych balonów napełnionych helem w ulubionej kolorystyce solenizanta oczywiście sprawi mu wielką radość. Jaka będzie jednak jego reakcja na helowe balony z napisem?

 „Kocham Cię mamo”, „Najlepsza żona na świecie”, „Wszystkiego najlepszego braciszku!” – to tylko niektóre z propozycji. Umieszczony na balonach tekst, wyznanie lub życzenia z powodzeniem mogą zastąpić wymawiane słowa. Każdy jubilat będzie wzruszony, a balonowy prezent zyska bardziej osobisty wydźwięk.

Idealna dekoracja imprez okolicznościowych

Balony z indywidualnym nadrukiem świetnie sprawdzają się podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak: urodziny, imieniny, wieczór panieński, wieczór kawalerski, zabawa sylwestrowa, czy baby shower. Widniejące na nich hasła nawiązują do tematyki przyjęcia i wprawiają gości w odpowiedni nastrój. Na szczęście żywot balonowych ozdób nie kończy się wraz z imprezą.

Personalizowane balonowe dekoracje mogą unosić się nawet do 14 dni, a więc przywodzić na myśl miłe wspomnienia jeszcze długo po zakończeniu świętowania. Jedno spojrzenie w stronę nadruku, a na twarzy solenizanta od razu maluje się uśmiech.

Balon personalizowany jako narzędzie marketingowe

Każdej firmie zależy na tym, aby zająć wysoką pozycję w swojej branży. Dobra reklama jest źródłem sukcesu organizacji. Personalizowane balony z helem otaczające stoisko danego przedsiębiorstwa np. na targach pracy lub wręczane przechodniom w galeriach handlowych stały się skutecznym nośnikiem reklamowym. Najczęściej jednokolorowe, z wyrazistym nadrukiem od razu przyciągają uwagę. Zjawiskowe, transparentne kule zatrzymują na sobie wzrok potencjalnych Klientów, a wypełnione konfetti szybko zapadają w pamięć jako wyjątkowy gadżet. Nic dziwnego, że równie szybko zapamiętywana jest nazwa firmy i logo zdobiące balony.

Wszystkie nasze produkty napełnione helem możecie śmiało spersonalizować i uczynić z nich wyjątkowe balony z nadrukiem. Będą znakomitym tłem każdej uroczystości oraz skutecznym instrumentem do poszerzania siatki Klientów.

Powrót