Balony z helem to prawdziwy hit wśród dekoracji. Nie jest to kwestia wyłącznie mody, ale również uniwersalizmu, który sprawia, że tego rodzaju balonami można uświetnić wiele okazji.

Kiedy sięgnąć po balony z helem i w jaki sposób stworzyć z nich ciekawą ozdobę?

Dekoracje balonowe — zawsze na czasie

Argumentem skłaniającym do wyboru takiego rodzaju dekoracji jest nie tylko jej efektowny wygląd, ale również prostota wykonania. Połączenie kilku balonów jednocześnie nie jest takie trudne, a doskonałym przykładem w ten sposób uzyskanej formy jest balonowa girlanda. Kształt łuku sprawia, że można nią przyozdobić wejście do sali weselnej lub do sklepu, na przykład w dniu jego otwarcia. Zwolennicy bardziej fantazyjnych form z pewnością wybiorą wariant wiszących balonów. Możliwości konfiguracyjnych jest mnóstwo — wystarczy wybrać jedynie różnorodne kolory. Dodatki takie jak confetti czy świecące diody umieszczone wewnątrz dekoracji pomogą przełamać jej klasyczny wygląd. Prostym sposobem na podkreślenie charakteru uroczystości jest wykonanie napisu lub nadruku na balonach. Jest to opcja szczególnie rekomendowana dla firm, którym zależy, aby ich logo zapadło w pamięci niejednego uczestnika eventu. Jak widać, dekoracje balonowe zdadzą egzamin podczas takich uroczystości jak wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, komunie, wesela, imprezy firmowe i branżowe eventy. Aspekt praktyczny nie jest jedynym, jaki należy wskazać, ale trzeba wspomnieć również o tym związanym z zabawą. Hel do balonów umożliwia zmianę głosu na wyższy, co dostarcza wszystkim uczestnikom powodów do śmiechu. Należy jednak pamiętać o tym, że wszystko jest bezpieczne tylko, jeśli robimy to z umiarem.

Balony z helem — praktyczna dekoracja

Hel to pierwiastek, który wykazuje szereg niezwykłych właściwości. Jego cechą charakterystyczną jest to, że jest on lżejszy od powietrza, dzięki czemu swobodnie się unosi. Może to trwać nawet kilka godzin, a dzięki specjalistycznym preparatom można przedłużyć ten czas nawet do dwóch dni. Z kolei foliowe balony z helem mogą utrzymać się w powietrzu nawet przez jeden miesiąc! Aspekt praktyczny wiąże się również z bezpieczeństwem, ponieważ hel jest gazem niepalnym. Ogromną zaletą jest to, że ten typ dekoracji może ozdobić salę oraz inne wnętrza, ale może również zagościć w plenerze. Wszystko to sprawia, że to właśnie ten typ balonów jest najchętniej wybierany na wszelkiego rodzaju imprezy, spotkania oraz eventy.

Gdzie znaleźć balony z helem?

Duża popularność balonów z helem sprawia, że są one dostępne w wielu miejscach. Można je nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Balony z helem w Warszawie są często spotykaną ozdobą i rekomendowaną dekoracją podczas wielu eventów. Nie jest to przypadek, ponieważ w stolicy jest organizowana bardzo duża liczba wydarzeń, a podążanie za trendami jest doskonałym sposobem na stworzenie modnej imprezy! Dostępna na rynku mnogość kolorów i wzorów sprawi, że z łatwością będzie można dobrać coś na każdą okazję.

Powrót