WAŻNE INFO! 🎈🏎🚛

W trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii koronawirusa, osobiście i bezkontaktowo DOSTARCZAMY BALONY w Warszawie do Was pod same drzwi!

#zostańwdomu, a my dbając o wszelkie zasady higieny i bezpieczeństwa 🛡 zrealizujemy i dostarczymy osobiście Twoje zamówienie:

– balony napełnimy helem i zwiążemy w zamkniętej i specjalnie wyznaczonej do tego strefie w naszej pracowni 🏠
– w rękawiczkach 🤲
– w maseczkach 😷
– używając środków dezynfekujących🧴
– dowieziemy je osobiście naszym balonowym busem 🚛
– balony zostawimy przywiązane do ozdobnego ciężarka pod Twoimi drzwiami 🎈

Dostawy balonów realizujemy na terenie Warszawy i bliskich okolic dla zamówień powyżej 100zł + koszt dostawy od 30zł.

Balony możesz zamówić ONLINE wypełniając krótki formularz znajdujący się pod tym linkiem ⬇️⬇️⬇️

ZAMÓW BALONY Z DOSTAWĄ W WARSZAWIE !

Balony dostarczamy osobiście na terenie Warszawy i bliskich okolic. Zamówienie na balony z dostawą możesz złożyć online, mailowo lub telefonicznie. Balony przywozimy zawsze na czas, bez opóźnień i w ustalonym terminie. W zakładce REALIZACJE lub OFERTA znajdziesz mnóstwo zdjęć kompozycji balonowych, które przygotowaliśmy. Jeśli jakiś balonowy bukiet wpadł Ci w oko, przygotujemy dla Ciebie wycenę!

Dostawy balonów realizujemy z dnia na dzień, możliwa jest dostawa nawet tego samego dnia. Wypełnij krótki formularz, aby zamówić balony z dostawą. Dostawa na terenie Warszawy kosztuje 30zł, poza granicami Warszawy koszt dostawy ustalamy indywidualnie.

Balony przygotowujemy w naszej pracowni balonowej w Warszawie na Targówku, a następnie własnym transportem dostarczamy balony napełnione helem pod wskazany adres w Warszawie. Używamy tylko balonów wysokiej jakości. Balony przed dostawą wiążemy w estetycznie wyglądające bukiety. Doradzamy również przy tworzeniu balonowych bukietów i ustalamy kolorystykę.

Dostawy balonów umawiamy na konkretny przedział dwugodzinowy (np. 10:00 – 12:00). Przed przyjazdem kontaktujemy się z odbiorcą telefonicznie, chyba, że balony mają być niespodzianką, wtedy nie awizujemy przyjazdu 🙂

Zamawiając u nas balony z dostawą, masz gwarancję, że balony zostaną napełnione helem tego samego dnia, tuż przed wyjazdem z naszej pracowni. Nie napełniamy balonów wcześniej. 

Dostawa balonów to nasza specjalność! 

Jeśli masz pytania odnośnie dostaw balonów w Warszawie, zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z kwestią dostawy balonów. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Balony możesz również zamówić poprzez nasz formularz kontaktowy ZAMÓW ONLINE.

Obszar dostawy balonów: Warszawa Białołęka, Warszawa Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wawer, Warszawa Wesoła, Warszawa Bielany, Warszawa Bemowo, Warszawa Żoliborz, Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Wilanów, Ursynów, Warszawa Włochy, Warszawa Mokotów, Ursus, Marki, Ząbki, Zielonka, Pruszków, Piaseczno, Konstancin

Balony dostarczamy napełnione helem, związane na wstążkach, przywiązane do ozdobnych ciężarków. 

Powrót