Organiczną girlandę z balonów mieliśmy ostatnio okazję przygotować jako dekorację imprezy baby shower w małej miejscowości pod Warszawą. Z balonów o różnej wielkości stworzyliśmy girlandę, która ostatnimi czasy jest w modzie. Niewielu internetowych poszukiwaczy nowych trendów pewnie wie, że dekoracja taka nazywa się właśnie girlanda organiczna. 

Czym jest balonowa girlanda organiczna?

Wyróżnia się ona przede wszystkim oryginalnym wzornictwem. Balony lateksowe różnej wielkości układamy tak, by tworzyły swoistego rodzaju nieład. W rzeczywistości, całość musi być odpowiednio przez nas zaplanowana. Tylko wtedy mamy kontrolę nad kształtem girlandy organicznej, co jest niezwykle istotne. Girlanda organiczna z balonów to niezaprzeczalnie bardzo zjawiskowa dekoracja, na którą warto się zdecydować, jeśli chcecie Państwo wywrzeć wrażenie na Gościach i stworzyć wizualne arcydzieło, które podkreśli ważne wydarzenie 🙂 

Dodatkowo całość można ubrać w balonowe bukiety helowe z balonów lateksowych i balonów foliowych w kształcie gwiazdek lub serc. Prawda, że wygląda to cudnie? 

Chcesz wiedzieć ile kosztuje GIRLANDA ORGANICZNA z balonów? Napisz do nas, a my przygotujemy wycenę!

Organiczna girlanda z balonów różnej wielkości jako dekoracja imprezy baby shower.
Tworzymy girlandę organiczną z balonów.
Dekoracja imprezy baby shower: balonowa girlanda organiczna, bukiety z balonów z helem, kolorowe rozety.
Balony z helem i miś.

Powrót